آسيب حسن فتحی کارگردان شهرزاد ترانه علیدوستی

آسيب: حسن فتحی کارگردان شهرزاد ترانه علیدوستی سریال شهرزاد مصطفی زمانی علی نصیریان شهاب حسینی شبکه خانگی علیدوستی بازیگران داستان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات روزی که والورده مانع از قهرمانی بارسلونا در لالیگا شد

سرمربی بارسلونا در وقت حضورش در ‌اسپانیول مانع از قهرمانی آبی‌ اناری‌ها شده است بود.

روزی که والورده مانع از قهرمانی بارسلونا در لالیگا شد

روزی که والورده مانع از قهرمانی بارسلونا در لالیگا شد

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی بارسلونا در وقت حضورش در اسپانیول مانع از قهرمانی آبی اناری ها شده است بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت گل، ارنستو والورده فردا (شنبه) نخستین داربی اش را در کاتالونیا به عنوان سرمربی بارسلونا تجربه خواهد کرد. با این حال او پیش از این به عنوان بازیکن و سرمربی اسپانیول این داربی را تجربه کرده بود.

روزی که والورده مانع از قهرمانی بارسلونا در لالیگا شد

والورده به همراه اسپانیول در فینال جام یوفا در سال های ۲۰۰۷ و ۱۹۸۸ حضور داشت. او از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۸ به عنوان سرمربی این تیم آشنا می شد. والورده همچنین یکی از اسطوره های کلوب کاتالانی محسوب می شود که نامش روی یکی از ورودی های ورزشگاه این کلوب حک شده است است.

او زمانی که در تیم سفید و آبی پوشان مربیگری می کرد خاطرات خوبی را در داربی ها جهت هواداران بر جای گذاشت. اسپانیول با هدایت این سرمربی در تاریخ نهم ژوئن ۲۰۰۷ توانست بارسلونا را در دقیقه ۹۰ متوقف کند. این نتیجه باعث شد بارسا رونالدینیو و لیونل مسی نتوانند لالیگا را فتح کنند.

سرمربی بارسلونا در وقت حضورش در ‌اسپانیول مانع از قهرمانی آبی‌ اناری‌ها شده است بود.

در چهار داربی که والورده با اسپانیول تجربه کرد بارسلونا نتوانست حتی یک پیروزی کسب کند. یک دیدار با پیروزی اسپانیول به آخر رسید و سه بازی دیگر مساوی شد.

گل مشهور تامودو هنوز از یاد آبی اناری ها نرفته است و خاطره تلخی برایشان محسوب می شود. با این حال بعد از ۱۰ سال والورده در طرف دیگر خواهد بود و به دنبال پیروزی برابر تیم سابقش است تا تیمش بتواند در رتبه های بالایی جدول باقی بماند.

واژه های کلیدی: سرمربی | لالیگا | پیروزی | بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz